Kuchynské štúdiá PORTA sú novým projektom nemeckej spoločnosti PORTA, ktorá je na trhu už viac ako 50 rokov a ponúka svojim zákazníkom celú škálu nábytku, bytových doplnkov a najmä kuchýň na mieru.

Spoločnosť PORTA zakúpila pred piatimi rokmi sieť predajní ASKO Nábytok v Čechách i na Slovensku a celá sieť týchto predajní prešla za posledné roky značným vývojom a zmenami. Prevzatie malo pozitívny vplyv na ďalší rozvoj predajní s nábytkom a bytovými doplnkami ASKO.

Snahou všetkých týchto zmien je, aby ste sa v predajniach ASKO Nábytok cítili dobre, našli presne to, čo pre svoje bývanie hľadáte a odchádzali spokojní s úsmevom na tvári.

Vzhľadom na to, že proces zlepšovania a skvalitňovania služieb zákazníkom stále prebieha, prichádza aktuálne do všetkých slovenských predajní ASKO Nábytok nový koncept štúdií PORTA, ktorý čerpá zo skúseností, znalostí a praxe nemeckých predajní PORTA, a predovšetkým z viac než päťdesiatročnej spokojnosti tisícov zákazníkov.

Do nových kuchynských štúdií PORTA sú vybrané tie najkvalitnejšie rady a modely kuchýň na mieru tak, aby bol spokojný každý zákazník.

V ponuke nájdete celkom päť radov / línií kuchýň PORTA:
Top line, Best line, Asko line, Eco line a Speed line.

Každý tento rad je jedinečný, prepracovaný dizajnovo i technologicky. Je dôležité vedieť, že každá kuchyňa na mieru z ponuky štúdií PORTA je plánovaná individuálne, presne podľa želania, požiadaviek a možností každého zákazníka.

Stačí navštíviť naše kuchynské štúdio PORTA, vybrať si model novej kuchyne a nechať si spracovať ponuku vrátane 3D vizualizácie od našich kuchynských špecialistov, ktorí prešli radom školení a vzdelávacích programov. Radi Vám pomôžu, poradia a odporučia všetko potrebné.

 

Čo od Vás potrebujú naši špecialisti vedieť?

 • Veľkosť, teda rozmery miestnosti a jej dispozičné usporiadanie vrátane umiestnenia okien a dverí. Budeme radi, ak nám prinesiete aj fotografie danej miestnosti.
 • Informácie o prípojkách vody, elektriny, plynu a vykurovacích telesách, skrátka o všetkom, na čo musí byť pri plánovaní braný ohľad.
 • Vašu predstavu o:
  • farebnom a materiálovom prevedení predných strán a korpusov, pri ktorých si môžete vyberať zo širokej ponuky vzoriek z viac ako tisíc rôznych druhov; tieto vzorky si môžete prehliadnuť v našich kuchynských štúdiách PORTA
  • rozmiestnení skriniek a vnútornom vybavení – všetky technické možnosti si môžete vyskúšať v techno kóji v štúdiu PORTA
  • prevedení pracovnej dosky, vrátane typov úchytiek a ďalších doplnkov (drezy, drezové batérie, drviče odpadu a pod.); širokú ponuku, zahŕňajúcu viac než sto rôznych typov, si môžete pozrieť v našich kuchynských štúdiách PORTA
  • kuchynských spotrebičoch, pre ktoré nemusíte chodiť nikam inam! Ak budete chcieť využiť ponuku kompletného zaistenia, radi Vám ponúkneme aj celý rad značkových elektrospotrebičov

 

Príďte za nami so svojou základnou predstavou, alebo pokojne aj bez nej nechajte sa inšpirovať vystavenými modelmi a typmi! Radi Vám pomôžeme s plánovanímdopravou aj montážou. Získate základnú záruku 2 roky. Garanciu 5 rokov získate na drevené diely niektorých vybraných modelov a na niektoré funkčné prvky ponúkame dokonca celoživotnú záruku.

A aby nič nebránilo v ceste premeniť Vaše sny o novej kuchyni na realitu, môžete využiť finančné služby našich štúdií a novú kuchyňu na mieru si zaobstarať aj na splátky na mieru. Poradenstvo pre to najlepšie najvýhodnejšie financovanie formou úveru je úplne zadarmo a spracúvajú ho kolegovia pre finančné služby priamo v našich predajniachVýsledkom bude Vaša vysnívaná kuchyňa na mieru! Vaša aj naša spokojnosť!

Techno kóje

V rámci kuchynského štúdia PORTA prezentujeme našim zákazníkom tzv. techno kóju. Techno kója je predvádzací priestor, kde si každý zákazník môže vyskúšať všetky technické riešenia, ktoré ponúkame pre jednotlivé rady našich kuchýň na mieru PORTA. Môžete si napríklad vyskúšať rozdiel medzi zásuvkou s dojazdom a tlmením a bez týchto zariadení. Ďalej si môžete otestovať rôzne formy výsuvných systémov. Okrem toho máte možnosť doplniť si kuchyňu rôznymi prvkami vnútornej výbavy, či ďalšími drobnosťami, na ktoré pri prvom riešení novej kuchyne na mieru často buď zabúdame, resp. vôbec netušíme, aké vymoženosti sú dnes vďaka technickému pokroku na trhu dostupné. Nechýba ani prezentácia osvetlenia, zásuvkových panelov alebo policového systému.

Vysoká variabilita podľa priania zákazníka

Kuchyne na mieru PORTA môžu mať rôzne priestorové usporiadanie: lineárne (rovné), paralelné (dvojstranné), rohové (tvar L alebo U), ostrovčekové alebo poloostrovčekové (tvar G). Dizajn kuchyne tvorí čelná strana + korpus + pracovná doska + sokel + úchytky + drez + drezová batéria + ... = to všetko môžete vzájomne kombinovať a vybrať si zo stoviek až tisícov rôznych variantov. Vytvoríte si tak kuchyňu úplne podľa svojich predstáv!

Vysoká kvalita materiálov a surovín

Vďaka päťdesiatročnej skúsenosti s výrobou kuchýň na mieru PORTA spolupracujeme s najlepšími dodávateľmi a výrobcami len tých najkvalitnejších materiálov a surovín. Vďaka týmto prednostiam máme pre našich zákazníkov aj viacročné garancie a záruky na konkrétne prvky každej kuchyne na mieru. V niektorých prípadoch sa jedná aj o celoživotnú záruku.

Tisíce spokojných zákazníkov

Kvalitné kuchyne na mieru PORTA a služby spojené so spracovaním individuálnej ponuky - 3D vizualizácie, doprava, montáž, na ktorú samozrejme poskytujeme tiež záruku - sú výsledkom päťdesiatročných skúseností a dôvodom spokojnosti tisícov zákazníkov. Navyše, takmer neobmedzenú možnosť výberu podľa individuálnych požiadaviek širokého spektra našich zákazníkov prináša ponuka piatich modelových radov kuchýň.

50 rokov skúseností a praxe

Spoločnosť PORTA je na trhu s kuchyňami už viac ako 50 rokov. Táto dlhá história a tradícia prináša kvalitu a úspech v predaji kuchýň pod vlastnou značkou. Preto sa spoločnosť ASKO Nábytok rozhodla existujúce štúdiá zmeniť na kuchynské štúdiá PORTA a po novom predstavuje túto kvalitu a tradíciu aj na slovenskom trhu. Kvalitné kuchyne na mieru a aj služby sú zárukou úspechu, ktorý je našim hlavným cieľom.