Rady kuchýň

Kuchyne, ktoré si zamilujete

Značkové kuchyne radu Top line ponúkajú širokú škálu prevedení, najvyššiu kvalitu a najmodernejšiu výbavu, z ktorej si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník. Bezkonkurenčne najlepší produkt v ponuke kuchynských štúdií PORTA! Každá kuchyňa na mieru rady Top line má predĺženú záruku až na 5 rokov!

Značkové kuchyne radu Best line vynikajú moderným prevedením. Spracovaním predných plôch pôsobia jednoducho a aj napriek tomu sú maximálne funkčné. Vďaka možnostiam vnútornej výbavy sú nielen moderným, ale aj praktickým riešením pre všetky generácie.

Rad kuchýň Asko line ponúka široký výber predných plôch, z ktorých si môžete vybrať od najmodernejších prevedení v pastelových farbách až po klasické rustikálne prevedenia. Svojou variabilitou sú ideálne pre všetky priestorové riešenia.

Rad kuchýň Eco line je na prvý pohľad na nerozoznanie od radu kuchýň na mieru Asko line! Eco line kuchyne sú alternatívou pre nenáročných zákazníkov, ktorí nemajú vysoké nároky na vnútornú výbavu, alebo potrebujú ekonomickejšiu variantu novej kuchyne na mieru.

Rad kuchýň Speed line je určený pre všetkých, ktorí potrebujú skutočne rýchlo kvalitnú kuchyňu na mieru podľa požiadaviek a možností. Kuchyňu Speed line Vám vyrobíme a dodáme podľa Vášho želania do 3 týždňov!